Klimaatadaptatie - een overzicht

Twee topsprekers nemen je mee op digitale wereldreis langs de impact van klimaatadaptatie en verschillende oplossingen. 

Hans de Moel werkt als universitair docent op het gebied van risico management, klimaatverandering en -adaptatie aan het Instituut voor Milieukunde aan de VU in Amsterdam. Tijdens dit webinar gaat hij met name in op overstromingsrisico’s en hoe daar op verschillende manieren mee omgegaan kan worden met contrasterende voorbeelden uit o.a. Nederland en de Verenigde Staten.

Joep Verhagen is program lead Water & Urban bij het Global Centre on Adaptation. Tijdens dit webinar gaat hij vooral in op de (sociaal-economische) impact van droogte en overstromingen in ontwikkelingslanden.

Wil jij deelnemen aan dit webinar? Registreer je dan via de onderstaande button.

WAT

Webinar klimaatadaptatie

WANNEER & WAAR

Donderdag 21 april van
09.00 tot 10.00 uur.

Aanmelden voor e-magazine

Altijd op de hoogte van het laatste nieuws en evenementen.

Samenwerking Klimaatadaptatie Noorderkwartier & Samenwerking Waterketen Noorderkwartier stellen samen als doel: het verbinden van partijen die werken aan opgaven voor de waterketen en ruimtelijke adaptatie. 

Vragen? Neem gerust contact op info@samenblauwgroen.nl

Disclaimer